• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Fotografický kroužek

Napsal Mgr. Hana Balážová. Publikováno v Aktivity

V novém roce 2017 byl pro žáky otevřen školní fotografický kroužek. Zájemcům nabídl nejen základy fotografování, ale i následné výtvarné dotváření fotografií. O tuto odpolední aktivitu projevili zájem zejména starší žáci, kteří se zatím sešli dvakrát.

Poprvé si vyzkoušeli roláž z fotografií vlastního obličeje  - vzniklé výtvory je velmi pobavily a podruhé si hráli s fotografováním vlastních stínů - začátečního ostychu se rychle zbavili a při vymýšlení nových póz se předháněli, kdo vymyslí zábavnější postoj. Příští schůzka se uskuteční venku, protože žáky čeká fotografování ve sněhu.

Eva Šulcová, DiS.