• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Dýně v ZŠ speciální

Napsal Mgr. Hana Balážová. Publikováno v Akce

phoca thumb m p1140090Na konci října jsme se nechali inspirovat jedním ze zvyků, Halloweenu – vyřezanými dýněmi a rozhodli jsme se, že si tuto zajímavou dekoraci v naší třídě sami vyrobíme. Domluvili jsme s rodiči, že nám s výrobou strašidelných lampiček pomohou. Rodiče obstarali dýně a v domluveném termínu s námi zůstali od rána ve třídě a pustili se do dlabání dýní.

Přišel se na nás podívat a vyrobit si svou vlastní dýni i náš bývalý spolužák Radek Schmidt s maminkou. Po vydlabání jsme všechny dýňové lampičky rozsvítili a z fotografií je vidět, že se nám opravdu povedly. Všichni jsme z nich měli radost a těšili se, že si je odneseme domů. 

Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...
Dýně v ZŠ speci...