• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Můj deník do divočiny únor

Napsal vh. Publikováno v Akce

V rámci dlouhodobého projektu „Můj deník do divočiny“, který má záštitu organizace Jděte ven, pracujeme na různých úkolech v naší třídě již téměř celý kalendářní rok. V únoru jsme se vrhli do výroby lojových koulí pro ptáčky.

Žáci si donesli veškeré suroviny (stoprocentní tuk, různá semínka, rýži, vločky) a začali tvořit v žákovské kuchyňce. Lojové koule nejenom vyrobili, ale také cestou ke krmelci rozvěsili po stromech pro lesní ptactvo. Lojovou směs plnili i do velkých otevřených šišek. Potravy pro ptactvo jsme vyrobili více než dost, proto část produktů zavěsili žáci i na stromky, keře a plot v areálu školy.
Těšíme se na podobnou zážitkovou aktivitu spojenou s péčí o přírodu.

phoca thumb m koule 1 phoca thumb m koule 1

Mgr. Stanislava Doležalová

Tags: 2017/2018