• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Únor 2019

Napsal vh. Publikováno v Akce

V únoru 2019 jsme realizovali tyto akce:

Markétina Dopravní výchova
Každý žák je zároveň účastník silničního provozu, a proto by měl znát základní pravidla bezpečnosti v dopravě. Za tímto účelem nás před jarními prázdninami navštívil tříčlenný „Tým silniční bezpečnosti“, aby provedl osvětu v tématu dopravní bezpečnost. Jednotliví lektoři proškolili žáky ve třech oblastech, ve kterých se žáci stávají účastníky silničního provozu – jako cyklisté, jako chodci a jako spolujezdci v autě. Každá předávaná informace byla názorně doplněna i konkrétní bezpečnostní pomůckou, na níž si žáci osvojili praktickou dovednost – správné nasazení a upnutí cyklistické přilby, správné zapnutí bezpečnostních pásů v autě, označení chodce reflexními prvky, …..

dopravka_1w
dopravka_2w

Turnaj ve vybíjené
Na konci února se vydalo smíšené žákovské družstvo do ZŠ v Doksech, kde se každoročně koná Turnaj základních škol praktických ve vybíjené. Před samotným turnajem se uskutečnil celoškolní trénink v tělocvičně místní základní školy, po jehož skončení byli nominováni nejlepší hráči – 5 chlapců a 2 dívky z 2. stupně. Jablonské družstvo podalo v Doksech velmi dobrý výkon – po první porážce vyhrálo všechny ostatní zápasy. O výsledcích ale kromě získaných bodů rozhodoval ještě počet vybitých hráčů, a ten nás posunul na třetí místo.

vybijena_1w
vybijena_2w

Výtvarka nás baví
….. a tohle je ukázka naší práce

vytvarka_1w
vytvarka_2w

Tags: 2018/2019