• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Sálová kopaná

Napsal vh. Publikováno v Akce

Dnes si vybraní žáci z 2. stupně užili školní dopoledne v nové sportovní hale v České Lípě. Zúčastnili se turnaje základních škol praktických v sálové kopané, který zorganizovala Základní škola praktická v České Lípě.

Naše družstvo ve složení Adéla Begalová, Ondřej Bilý, Martin Doval, Jiří Džurban, Martin Jirků a Vlastimil Jirků bylo věkově nejmladší a hrálo v tomto složení poprvé. Poprvé také toto družstvo hrálo na velkém halovém hřišti, které se svými rozměry značně liší od prostor školní tělocvičny.

V závěrečném hodnocení se žáci umístili na 4. místě. Za svou snahu při hře a za chování během celého turnaje si všichni zaslouží velkou pochvalu.

Fotogalerie:

Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná
Sálová kopaná