• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Projekt pro žáky i pedagogy

Napsal Mgr. Hana Balážová. Publikováno v Projekty

V září byl v naší škole zahájen celoroční projekt s názvem Rozvoj kvality poskytovaného vzdělávání. Finanční prostředky na jeho realizaci škole poskytlo Ministerstvo školství v rámci výzvy Šablony pro ZŠ. Projekt je zacílen jak na žáky, tak i na pedagogy.

Žáci mají možnost využít doučování, které zajišťují pedagogové z naší školy. Vzhledem k velkému zájmu o tuto nabídku se všichni přihlášení rozdělili do tří skupin a pravidelně jednou týdně procvičují to učivo, které jim působí největší obtíže. Další šablony z výzvy byly vybrány pro pedagogy. Z nabízených možností jsme vybrali dlouhodobější kurz anglického jazyka a dále jednotlivé vzdělávací programy v oblasti čtenářské a matematické gramotnosti. Kurz angličtiny probíhá přímo u nás v Jablonném, na ostatní semináře dojíždíme do Liberce.

Logolink OP VVV hor barva cz

Tags: 2017/2018