• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Chci mít zdravé zuby

Napsal vh. Publikováno v Projekty

Paní učitelka Mgr. Stanislava Doležalová připravila pro žáky II. třídy (1.,2., 3. a 4. ročník) třídenní projektové vyučování s názvem Chci mít zdravé zuby. 

Samotná příprava projektu trvala asi jeden měsíc. Do přípravy byli zapojeni i rodiče žáků, kteří zajistili vše potřebné pro vlastní realizaci projektu. Ta proběhla v týdnu 22. - 26. 4. 2013. Kromě předmětu prvouka, kam téma projektu patří, měl projekt vazbu i na další vyučovací předměty - český jazyk, matematiku, informatiku, výtvarnou  a pracovní výchovu. Žáci tak získali mnoho nových poznatků, ale i praktických  dovedností. Po ukončení projektu byli od paní učitelky odměněni novým zubním kartáčkem, pastou a omalovánkou od VZP. Výstupy projektu v podobě žákovských výtvarných prací jsou nyní k dispozici i ostatním žákům na školní chodbě - mladší žáci vytvořili učební pomůcku pro starší žáky.

Fotogalerie:

Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...
Chci mít zdravé...