• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Lehkoatletický čtyřboj - okresní kolo

Napsal Mgr. Hana Balážová. Publikováno v Soutěže

phoca thumb m sam 6653Postupová soutěž, jejímž vyhlašovatelem je MŠMT, dává žákům základních škol praktických možnost porovnat své výkony v lehkoatletickcých disciplínách na úrovni okresu, kraje a republiky. Okresního kola se naše škola historicky účastnila v České Lípě.

V kategorii starších žáků jsme měli želízko v ohni - loňského úspěšného atleta Jiřího Džurbana. Jirka nezklamal a podle očekávání se umístil v první trojce nejlepších žáků. Tím si vybojoval postup do krajského kola v Liberci. Ve stejné kategorii zabodoval také Ondřej Bilý - získal 2. místo v hodu kriketovým míčkem. 

Fotogalerie:

Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...
Lehkoatletický ...