• S4300015.JPG
  • SAM_1032.JPG
  • SAM_3020.JPG
  • SAM_5767.JPG
  • SAM_5772.JPG
  • SAM_5779.JPG
  • SAM_5780.JPG
  • SAM_5784.JPG

Orientační běh v Doksech

Napsal Mgr. Hana Balážová. Publikováno v Soutěže

phoca thumb m 20161005 111505Po školním kole orientačního závodu se čtyři vybraní žáci vydali dne 5. 10. 2016 na okresní kolo orientačního běhu v Doksech. Za starší žákyně to byla Aneta Kotlárová, za mladší žákyně Klaudie Dunková, za starší žáky byl vybrán Filip Zyzen a za mladší žáky Josef Čížek.

Cestou do Doks nastaly komplikace (objížďka a zdravotní indispozice žákyně), které nás zdržely, ale organizátoři závodu na nás počkali, takže jsme start nakonec stihli. Start a cíl byl letos nově umístěn přímo u školní budovy. Jednotlivci od školy vybíhali po dvou minutách na trasu vedoucí městskou zástavbou na okraji obce. Museli proběhnout čtyřmi kontrolami a označit si je kleštěmi do svých průkazů. Ne všem se však podařilo najít všechny kontroly, takže byli penalizováni. Přesto měli radost z toho, že závod zvládli. A jak dopadli jablonští účastníci? Získali celkem tři medailová umístění. Klaudie Dunková a Josef Čížek obsadili 1. místo, Filip Zyzen 3. místo. Blahopřejeme.

Fotogalerie:

Orientační běh ...
Orientační běh ...